1xbet cards

1xbet a vklady kartou, ako na to? Veľký prehľadný návod

1xbet bankove karty

Platba platobnou kartou patrí medzi štandardné možnosti väčšiny stávkových kancelárií, preto ani 1xbet nie je výnimkou. Všeobecne patrí táto platobná metóda k tým medzi hráčmi najviac využívanými. Konkrétne stávková kancelária podporuje karty nasledovné:

visa

MasterCard

Card “Mir”

Maestro

China Union Play

Entropay

ATM Online

prepaid card

WIMO Wallet

Využitie platobných kariet pre vklad má výhodu predovšetkým v tom, že prevod peňazí možno realizovať okamžite a nie je nutné platiť servisný poplatok. Minimálna výška 1xbet vkladu u väčšiny kariet je 1 EUR. Minimálna výška 1xbet výberu činí u ľubovoľnej platobné metódy 2 EUR, maximálny limit žiadnym spôsobom obmedzený nie je.

Výnimkami, kde je nutné zaplatiť servisný poplatok, sú:

ATM Online – 50 000 VND

Prepaid card – 50 000 VND

WIMO Wallet – 50 000 VND


Návod na výber platobnou kartou.

Výber alebo vklad platobnou kartou je veľmi jednoduchý. Prvým krokom pri akejkoľvek stávkovej kancelárii je registrácia vlastného účtu, inak takéto služby využívať nemožno. Po prihlásení sa do svojho 1xbet účtu si vyberiete príslušnú sekciu a zvolíte vklad alebo výber a konkrétnu sumu. V prípade prevodu prostredníctvom bankovej karty nie je väčšinou nutné už čakať na dokončenie celého procesu, transakcia sa vykoná ihneď.


Čo potrebujeme k 1xbet prevodu peňazí

Všeobecne je nutné si zvoliť požadovaný typ karty, ďalej zadať sumu a vyplniť údaje o karte. Zadávame teda údaje podobne, ako by sme kartou bežne platili. To znamená, že budeme najmä potrebovať jej 16miestny číslo, ďalej dátum, kedy karte vyprší platnosť a meno a priezvisko jej majiteľa. U niektorých kariet môže byť tento proces o niečo dlhši a vyžadovať navyše ešte údaje z pasu, adresu a kontaktný telefón. Akonáhle pošlite svoju požiadavku, zobrazia sa vám informácie o odoslanej žiadosti. Zadané údaje sa potom overí u 1xbet, a ak sú správne, transakcia je úspešne realizovaná. Na spracovanie údajov dochádza nepretržite 24 hodín denne, napriek tomu sa môže stať, že sa objaví problém a prevod sa oneskorí, buďte tak aj na túto možnosť pripravení.


Overovanie identity

Registrácia alebo výber prostriedkov z 1xbet vyžaduje v niektorých prípadoch overenie identity. Spoločnosť si môže vyžiadať vaše identifikačné údaje, prípadne ešte aj fotografiu.


Dostupné meny

1xbet ponúka celý rad jazykových mutácií pre rôzne krajiny, takže môžete vklady a výbery realizovať aj v príslušnej mene. Tých je v súčasnosti cca 50.


Problémy s vklady a výbery a technická podpora

Ak potrebujete svoj výber zrušiť, opäť možno využiť toho, že spracovanie požiadaviek klientov sa venujú zamestnancami 1xbet nonstop. V prípade potreby je tak najvhodnejší sa kedykoľvek obrátiť s konkrétnym dotazom priamo na technickú podporu 1xbet, kde s vami vašu žiadosť budú riešiť.