1xbet ewallets

Široká škála platobných systémov, to je 1xbet

1xbet platobné systémy

Platobných systémov existuje v súčasnom digitálnom svete mnoho. Ktoré z nich ponúka 1xbet a aké výhody majú?

Čo ponúka 1xbet

Výhodou stávkovej kancelárie 1xbet je predovšetkým mimoriadne široká škála rôznych platobných systémov. Vyberať by sme si mali najmä podľa toho, aké poplatky si tieto služby účtujú, prípadne podľa toho, ako rýchlo sú schopní poskytovatelia našu transakciu realizovať.


Dostupné platobné systémy:

B-pay

GameCredits

NEMW

Walletone

OKPay

Perfect Money

Otopay

Onlinepay

Wech

PayoStar

epay

AdvCash

UpayCard

SafetyPay

MyanPay

Elip

GlobalPay

Verve

Trustpay

Pelepare

Cashenvoy

Dostupné platobné systémy s okamžitým prevodom peňazí:

ERIP (Belarus)

Boku, ecoPayz

ecoVoucher

Paybox

PayKwik

Paysec THB

Paysec IDR

Payeer

Podmienky sú štandardné, ako je u 1xbet zvykom. To znamená žiadne servisné poplatky a minimálna výška vkladu 1 EUR. Výnimkou je ecoVoucher, ktorý vyžaduje vklad aspoň 10 EUR.

Ako s platobnými systémami pracovať

Všeobecne možno povedať, že si môžeme vybrať taký, ktorý vyhovuje našim potrebám. Ak potrebujeme napríklad vložiť prostriedky za pomocou kryptomeny, umožňuje to treba Payeer. Asi najjednoduchší spôsob, ako si previesť v týchto systémoch peniaze, predstavuje stále klasický bankový prevod, prípadne tiež platobná karta.

Pre slovenských hráčov je možné z podporovaných služieb odporučiť napríklad systém TrustPay, pretože je podporovaný prakticky všetkými tuzemskými bankami. Jedná sa vlastne o akýsi zrýchlený bankový prevod. Ten prebehne väčšinou okamžite, u niektorých bánk môže transakcia trvať cca hodinu. Ak trpíte jazykovou bariérou, dobrou správou je fakt, že web je lokalizovaný do slovenčiny. Platenie skrze platformu tak možno odporučiť aj začiatočníkom.

Tieto služby prirodzene väčšinou vyžadujú registráciu a následné prihlasovanie zvolenými prihlasovacími údajmi. Vždy sa riaďte pri vytváraní účtu inštrukciami u konkrétneho poskytovateľa, nie vždy je nutné ho mať. U TrustPay napríklad stačí, aby ste vlastnili účet v niektorej z bánk, ktorá tento platobný systém podporuje.


Výhody platobných systémov

S nadsádzkou sa dá povedať, že si vyberie prakticky každý. Platobné systémy 1xbet majú výhodu predovšetkým v dobrej dostupnosti, ktorá príliš nezáleží na tom, v akej lokalite sa hráč aktuálne nachádza. Výhodou je bezpečnosť pri prevode peňazí i rýchlosť vkladu.

V prípade spomínaného TrustPay by sme tento spôsob platieb mohli dokonca priamo označiť za bezpečnejšie, než sú samotné karty. Citlivé údaje o svojej karte totiž nikam neposielate, obchodník iba môže vidieť, či transakcia prebehla úspešne alebo nie.