1xbet mobile

1xbet zmenárne elektronických mien môžete využívať aj vy

1xbet zmenárne elektronických mien

Pod pojmom peniaze si predstavíme najskôr len ich fyzickú podobu v našich peňaženkách. V súčasnej dobe sa už ale tiež dajú využívať peniaze digitálne. Čo vlastne je digitálny mena a ako s ňou pracovať pri vkladoch v stávkových kanceláriách?

Digitálna (elektronická) mena je:

Digitálna mena je, zjednodušene povedané, taká mena, ktorá nemá fyzickú podobu. Hoci z pohľadu legislatívy sa vlastne o menu jednať nemusí. Napríklad české zákony tak digitálnu menu na úroveň bežných peňazí nestavia.

Samostatnou kategóriou digitálnych mien sú kryptomeny, ktoré sú aktuálne asi najrozšírenejšie a 1xbet ( ako Unibet ) sa stala dokonca jednou z prvých stávkových kancelárií, ktorá začala prijímať Bitcoin. Digitálna mena je teda vytvorená elektronicky a je aj týmto spôsobom uložená.

Pracovať sa s ňou samozrejme dá ako s bežnými peniazmi, to znamená, že ju môžeme tiež prevádzať od odosielateľa k príjemcovi a možno si za ňu zhotovovať tovar alebo službu. A je možné je tiež zameniť za menu inú.

Čo 1xbet ponúka

Stávková kancelária ponúka dva typy zmenární elektronických mien a to:

V ponuke sú Moneta.ru a Ruská pošta. Prvá možnosť je s poplatkom vo výške 2%, u druhej musíte počítať so servisným poplatkom ešte vyšším. U Moneta.ru sa sadzby pohybujú v rozpätí 1 až 4% v závislosti od zvoleného spôsobu platby, pričom 4% poplatku sú u podobných služieb v podstate štandardom. Minimálne si musíte vložiť 1 EUR, realizácia prevodu je okamžitá.

Moneta.ru

Jedná sa o online nástroj s veľmi širokou škálou funkcií. Vznikol ako plaftormy primárne práve pre kasína, ktorým poskytovala jednu z hlavných možností vkladov, časom ale svoju pôsobnosť rozšírila.

Vďaka Moneta.ru máte k dispozícii rad platobných metód. Zahŕňa v sebe kreditné a debetné karty, bankové prevody aj elektronickej peňaženky. Pohodlne možno vďaka vhodne optimalizovanému rozhrani platiť aj prostredníctvom mobilného telefónu.

Ako noví používatelia si tu budete musieť založiť svoj 1xbet účet a prejsť overovacím procesom, ktorý vyžaduje zaslanie dokladov totožnosti, tj. občianskeho preukazu a potom napríklad preukazu vodičského. Overovací proces vás nijako výrazne neobmedzí, všetko funguje rýchlo a spoľahlivo.

Všetky transakcie podliehajú zabezpečeni za pomocou šifrovania, takže sa nemusíte báť, systém nemôže vaše prostriedky žiadnym spôsobom ohroziť.


Nevýhody prevodu cez zmenárne elektronických mien

 

Nevýhodou je opäť predovšetkým obmedzená lokálna pôsobnosť týchto platforiem, ktoré počítajú primárne s ruskými hráčmi, vzhľadom k tomu, že stávková kancelária je pôvodne práve z tejto východoeurópskej krajiny. Hráči z ďalších európskych krajín budú musieť využiť iné možnosti vkladov.