1xbet mobile 2

1xbet mobilné platby – plaťte kedykoľvek a kdekoľvek s telefónom

1xbet mobilné platby

Mobilné platby si cestu našli tiež do sveta hazardných hier. Čo všetko môžu hráči využiť pri 1xbet, akým spôsobom sa platby realizujú a aké výhody tento spôsob platenia prináša?

Ako fungujú mobilné platby nielen u 1xbet

Veľmi jednoducho povedané dokáže mobil nahradiť peňaženku a možno ho použiť na zaplatenie určitej služby alebo prípadne i tovaru. Čiastka sa zaúčtuje na výpis účtu zákazníka. Jedná sa o nový spôsob transakcií, ktorého popularita stále stúpa, a to najmä v Európe a ázijských krajinách. V súčasnej dobe asi najznámejšími platformami sú Apple Pay alebo Google Pay.

Existujú štyri základné modely mobilného platenia:

– tzv. premium SMS založené na transakčných platbách

– priame mobilné vyúčtovanie

– mobilné internetové platby WAP

– bezkontaktná technológia NFC

Pričom vklad prostredníctvom SMS platí medzi hráčmi za jednu z mimoriadne obľúbených možností. A to najmä pre svoju nenáročnosť a širokú dostupnosť. Stačí si v rozhraní stávkovej kancelárie 1xbet vybrať požadovaného operátora, vpísať sumu a počkať, až vám prevádzkovateľ pošle v SMS kód. Ten vpíšete do platobnej brány, všetko potvrdíte a odošlite. Tým by malo byť všetko splnené, celý proces tak nezaberie dlhšie ako pár minút.

Zadaná suma sa neskôr jednoducho odpočíta z kreditu alebo sa napočíta do mesačného vyúčtovania. Platobná metóda je nenáročná na prevedenie, navyše aj v súčasnej dobe nie každý je vlastníkom smartfónu, čo u tohto postupu nie je vyžadované.

Nevýhodou sú limity na výšku sumy, ktorú si môžete vďaka SMS na svoj herný účet vložiť aj nie úplne dobrú miestnu dostupnosť takejto možnosti, ktorá konkrétne napríklad v Českej republike narazila na legislatívne obmedzenia.

Výhody mobilných platieb

Z pohľadu zákazníka sa jedná o platbu jednoduchú a veľmi pohodlnú. A samozrejme aj bezpečnú s dodržiavaním adekvátnych zásad. S mobilným telefónom by sme mali zaobchádzať, pokiaľ ho využívame na platenie, úplne rovnako ako s peňaženkou. To znamená nenechávať ho bez dozoru a nedávať do ruky úplne každému. U 1xbet môžete týmto spôsobom zabezpečiť okamžitý prevod peňazí. Služba je navyše bez servisného poplatku. Minimálna výška vkladu je od 1 EUR.

Nevýhody mobilných platieb

Nevýhodou je predovšetkým to, že mobilné platby zatiaľ nie sú toľko rozšírené, preto tento spôsob platenia nie je dostupný v každom regióne. Pred vykonaním vkladu si tak nezabudnite vždy túto skutočnosť skontrolovať. U 1xbet možno využiť nasledujúce systémy:

Beeline

MTS

Tele2

MegaFon

floozy

M-Pesa Kenya

Airtel Uganda

MTN Uganda

orange Cameroon

Equity EazzyPay

asia Hawala

Zain Cash

MTN Cameroon

orange Egypt

Vodafone Egypt

orange Senegal

Tigo Cash

MTN Ghahan

U Tele2 je započítaný poplatok vo výške 8,5%.