1xbet evouchers

Elektronické poukážky 1xbet – zoznámte sa s nimi

1xbet elektronické poukážky

Veľa možností platieb robí z 1xbet jednu z najlepších stávkových kancelárií na súčasnom trhu. Medzi dostupnými alternatívami nechýba ani menej známa možnosť v podobe elektronických poukážok. Čo to je, ako sa používajú a aké majú pre hráčov prednosti?


Poukážky u 1xbet

1xbet ponúka taktiež možnosť nechať si vyplatiť čiastku prostredníctvom elektronických poukážok. Tie v princípe fungujú v podstate podobne ako predplatené karty, jenom teda nemajú fyzickú podobu plastovej kartičky, jedná sa o špeciálne kódy.

Jednoducho si u partnerských predajcov, ktorí máju so stávkovou kanceláriou zmluvu, tento virtuálny kupón zakúpite a zo zaplatenej čiastky sa vám peniaze nabijú na poukaz. Z tejto sumy si potom budete môcť požadovaný obnos poslať na svoj herný účet.

Poukážku by sme v podstate mohli prirovnať k ďalšej známej službe – predplateným kartám s kreditom do mobilného telefónu.

Zoznam dostupných elektronických poukážok

S Voucher

Perfect Money e-Vouchers

SydCoin Voucher

Flexepin

1x Voucher

dobierka


Výhody elektronických poukážok

Výhoda tkvie predovšetkým v tom, že aj u tohto typu nepotrebujete fyzicky vlastniť účet v banke, ak ho nepotrebujeme alebo z nejakého dôvodu nechceme. Samotný prevod peňazí na účet v stávkovej kancelárie trvá len niekoľko minút, maximálne by mal zabrať štvrť hodiny. Minimálna výška vkladu je 1 EUR, celá transakcia nie je zaťažená žiadnymi ďalšími poplatkami.

Jedná sa o veľmi pohodlnú, rýchlu a spoľahlivú metódu, ako si na účet vložiť peniaze. Elektronickú poukážku si navyše nemusíme kupovať len pre seba, ale môžeme ju niekomu zaobstarať dokonca aj ako darček.

Nevýhoda elektronickéj poukážky

Má to však jednu podmienku: E-vouchery sú dostupné primárne pre brazílsky a portugalsky hovoriacich hráčov. Obmedzená možnosť využitia len pre určité lokality je tak jednou z podstatných nevýhod tohto spôsobu platby. Pre väčšinu hráčov celosvetovo tak zostáva z hľadiska rýchlosti a jednoduchosti použitia stále najlepšiou platobnou metódou vklad skrze bankovú kartu, s ktorou by ste nemali problém nikde na svete. Navyše sa s ňou nespájajú žiadne dodatočné náklady.

Ak sa rozhodnete pre nejakú menej obvyklú metódu, ako je platobná karta či bankový prevod, vždy si preto skontrolujte, či je vo vašej lokalite vôbec dostupná a aké sú prípadné poplatky spojené s transakciou.

Vzhľadom k desiatkam platobných možností si u 1xbet tú správnu možnosť nakoniec určite vyberie každý. Sklamaní snáď môžu byť len tí, ktorí by uvítali obľúbený platobný systém PayPal, túto službu zatiaľ stávková kancelária neponúka.