1xbet cash

Tipujete? Stavte vďaka 1xbet na istotu a plaťte v hotovosti

1xbet hotovosť

Platba v hotovosti je najstarším a osvedčením spôsobom prevodu peňažných prostriedkov. Ako sa zdá, ani bankový prevod a ani platba kartou a ďalšie moderné metódy zatiaľ klasické vklady prostredníctvom hotovosti nevytlačí. Ako je na tom v tomto smere 1xbet?

Čo ponúka 1xbet

Tento obľúbený spôsob vkladu je u stávkovej kancelárie samozrejme tiež možný, a to prostredníctvom služby Svyaznoy. Iná služba zatiaľ k dispozícii nie je.

Prevod prebieha jednoducho, na pobočke zadávate údaje vlastné a údaje príjemcu. U seba by ste na tento účel mali mať cestovný pas a potreba je tiež vaše telefónne číslo. U adresáta sa potom štandardne vyžaduje priezvisko, meno, jeho číslo mobilného telefónu, miesto určenia prevodu. Takto podrobne je nutné zadanie informácií len pri prvej transakcii. Následne môžete všetky prevody už realizovať len s cestovným pasom.

Rýchlosťou, kvalitou poskytovaných služieb a ani podielom výdavkov sa Svyaznoy nijako nevymyká iným podobným službám, všetko funguje úplne štandardne. Poskytovateľ si v rámci Ruska berie províziu vo výške 1,5% z prevedenej sumy, pre krajiny SNŠ potom platí vyššia sadzba 2%.

Prevod sa realizuje ihneď. Odosielateľ bude o úspešnom pripísaní prostriedkov tiež bezodkladne informovaný.

Výhody hotovostného vkladu

Hotovosť aj v digitálnej dobe predstavuje pre množstvo hráčov akúsi istotu. Mnohí 1xbet bezhotovostným online platbám nedôverujú, obávajú sa riziká zneužitia citlivých údajov svojej platobnej karty. Pri vkladaní hotovosti sa ničoho podobného báť nemusíte. Navyše nie je nutné absolvovať akýkoľvek ďalší proces, nemusíte si zakladať žiadnu virtuálnu peňaženku, nemusíte ísť do banky, aby ste si v nej zaobstarali účet, nevyžaduje sa po vás vlastníctva karty a nepotrebujete dokonca ani chytrý telefón.

Nevýhoda vkladové metódy

Všeobecne možno za nevýhodu považovať obmedzenú dostupnosť. Táto jednodňová sterilizačná metóda existuje iba jediná, pričom hráči musia počítať s tým, že Svyaznoy pôsobí primárne v Rusku.

Ďalšia jednoznačná nevýhoda, ktorá je vlastná všetkým spôsobom vkladania hotovosti na ľubovoľnéj kamennej pobočke, tkvie predovšetkým v tom, že sa na dané miesto musíte najprv dostať. A to vám zaberie čas, ktorý by ste v mnohých prípadoch mohli využiť úplne inak. Limitovaní ste tiež otváracou dobou danej prevádzkarne. Napríklad platby kartou sa oproti tomu spracovávajú nepretržite, takže dobiť si účet potrebnoú sumou môžete doslova behom okamihu. Navyše kvôli tomu nemusíte opustiť pohodlie svojho domova. Viac zde: hu-bonusz.com/1xbet/

Posledným úskalím je to, že aj u hotovostných platieb sa musíme pripraviť na možné legislatívne obmedzenia.