1xbet paymentsystems

Plaťte inak, naučte sa používať v 1xbet e-peňaženky

1xbet e-peňaženky

Elektronické peňaženky sa tiež radia k veľmi často využívaným možnostiam prevodu peňazí vo svete stávkových kancelárií. Prečo a ako ich prostredníctvom realizovať vklady a výbery cez 1xbet?

Čo to je elektronická peňaženka

Elektronické peňaženky sa vo svete online stávkových kancelárií používajú veľmi často. Peňaženka plní funkciu akéhosi prostredníka. Hráč vďaka tomu nie je nútený oznamovať pri hraní citlivé informácie o svojej karte. V princípe si je väčšina peňaženiek z hľadiska používania pomerne podobná. Rozdiely môžu byť hlavne v nákladovosti konkrétnych typov a v ich spoľahlivosti.

Avšak ak si zvolíme niektorého zo známych poskytovateľov, napríklad obľúbenú e-peňaženku Skrill, rozhodne nie je nutné sa o bezpečie vložených prostriedkov akokoľvek obávať. Skrill podobne ako ďalšie známa peňaženka Netteller z bezpečnostných dôvodov vyžaduje overenie osobných údajov. Pred založením svojho účtu tak budete musieť poskytovateľovi ukázať kópiu dokladu totožnosti. Ešte potom navyše nutné priložiť napríklad faktúru za elektrinu.

Prečo e-peňaženky u 1xbet

Obľuba peňaženiek pramení z toho, že transakcie nebývajú zaťažené tak vysokými poplatkami ako v bankách a prebiehajú ihneď. Internetové peňaženky sú tiež bezplatné, založíte si je úplne zadarmo, navyše nemusíte nič platiť ani za ich vedenie. Tieto popísané výhody potom platí aj pre realizáciu transakcií u 1xbet.

Ako si prevádzať peniaze do e-peňaženiek

Dostupné vkladové metódy sa u jednotlivých peňaženiek líšia, medzi najčastejšie a najviac používané patria najmä platba kartou, prípadne klasický bankový prevod. V závislosti na zvolenej metóde potom prevádzkovatelia počítajú aj rôzne poplatky. Pozor, niekedy tiež nie je možné uvítací stávku vymeniť za vklad uskutočnený prostredníctvom novej peňaženky. Je to spôsobené licenciami európskych kasín, pretože kasíno potrebuje svojho nového užívateľa podľa prvého vkladu identifikovať. V rámci 1xBet prvého vkladu tak hráč nemôže zostať anonymný.

Podporované e-peňaženky u 1xbet

QIWI

WebMoney

YandexMoney

Netteller GO

Skrill

Asi najpopulárnejšiou z vyššie uvádzaných peňaženiek je platforma Skrill. Naopak celosvetovo najobľúbenejši platobný systém PayPal tu dostupný nie je. V ponuke taktiež nechýba systém Todito Cash, ktorý síce nie je v pravom slova zmysle elektronickou peňaženkou, ale v princípe sa tým najznámejším veľmi podobá.

U internetovéj peňaženky 1xBet Skrill navyše môžete cez jej rozhranie tiež platiť týmito službami:

Rapid Transfer

Nordea Solo

Dankort,

PostePay

CartaSi

Skrill 1-Tap

efect

Pago Fácil

Rapi Pago

Servipag

Red Link

HSBC,

Santander Rio

Banco de Chile